Trasa: Szczawnica - Kraków


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Urząd Miasta 00.00 km 5:40
Krościenko, Rynek --------- 5:50
Tylmanowa, Rzeka --------- 6:00
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 6:10
Kamienica --------- 6:15
Szczawa --------- 6:25
Lubomierz --------- 6:35
Mszana Górna --------- 6:40
Mszana Dolna, Dworzec --------- 6:50
Myślenice, Estakada --------- 7:18
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 7:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli