Trasa: Szczawnica - Kraków


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Urząd Miasta 00.00 km 7:30
Krościenko, Rynek --------- 7:40
Tylmanowa, Rzeka --------- 7:50
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 8:00
Kamienica --------- 8:05
Lubomierz --------- 8:10
Szczawa --------- 8:16
Mszana Górna --------- 8:25
Mszana Dolna, Dworzec --------- 8:40
Myślenice, Estakada --------- 9:08
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 9:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli