Trasa: Sitnica - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Sitnica 00.00 km 17:08
Rożnowice, Kościół --------- 17:18
Binarowa --------- 17:23
Biecz, Rynek --------- 17:34
Libusza, Krzyżówka --------- 17:40
Klęczany --------- 17:44
Zagórzany, Kościół --------- 17:47
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 17:52
Gorlice, Biecka Forest --------- 17:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt