Trasa: Sitnica - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Sitnica 00.00 km 16:35
Rożnowice, Kościół --------- 16:44
Binarowa --------- 16:50
Biecz, Rynek --------- 17:01
Libusza, Krzyżówka --------- 17:07
Klęczany --------- 17:11
Zagórzany, Kościół --------- 17:14
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 17:19
Gorlice, Biecka Forest --------- 17:22
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt