Trasa: Sitnica - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Sitnica 00.00 km 14:55
Rożnowice, Kościół --------- 15:05
Binarowa --------- 15:10
Biecz, Rynek --------- 15:21
Libusza, Krzyżówka --------- 15:27
Klęczany --------- 15:31
Zagórzany, Kościół --------- 15:34
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 15:39
Gorlice, Biecka Forest --------- 15:39
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej