Trasa: Sitnica - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Sitnica 00.00 km 8:42
Rożnowice, Kościół --------- 8:52
Binarowa --------- 8:57
Biecz, Rynek --------- 9:08
Libusza, Krzyżówka --------- 9:14
Klęczany --------- 9:18
Zagórzany, Kościół --------- 9:21
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 9:26
Gorlice, Biecka Forest --------- 9:29
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt