Trasa: Sitnica - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Sitnica 00.00 km 6:30
Bugaj --------- 6:35
Rożnowice, Kościół --------- 6:40
Binarowa --------- 6:45
Biecz, Rynek --------- 6:56
Libusza, Krzyżówka --------- 7:02
Klęczany --------- 7:06
Zagórzany, Kościół --------- 7:09
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 7:14
Gorlice, Biecka Forest --------- 7:17
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt