Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 16:05
Rzepiennik Biskupi --------- 16:11
Rożnowice, Kościół --------- 16:22
Binarowa --------- 16:27
Biecz, Rynek --------- 16:38
Libusza, Krzyżówka --------- 16:44
Klęczany --------- 16:48
Zagórzany, Kościół --------- 16:51
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 16:56
Gorlice, Biecka Forest --------- 16:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt