Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 12:50
Rzepiennik Biskupi --------- 12:55
Rożnowice, Kościół --------- 13:06
Binarowa --------- 13:12
Biecz, Rynek --------- 13:23
Libusza, Krzyżówka --------- 13:29
Klęczany --------- 13:33
Zagórzany, Kościół --------- 13:36
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 13:41
Gorlice, Biecka Forest --------- 13:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt