Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 7:40
Rzepiennik Biskupi --------- 7:46
Rożnowice, Kościół --------- 7:57
Binarowa --------- 8:02
Biecz, Rynek --------- 8:13
Libusza, Krzyżówka --------- 8:19
Klęczany --------- 8:23
Zagórzany, Kościół --------- 8:26
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 8:31
Gorlice, Biecka Forest --------- 8:33
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt