Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 20:50
Rzepiennik Biskupi --------- 20:56
Rożnowice, Kościół --------- 21:07
Binarowa --------- 21:12
Biecz, Rynek --------- 21:19
Libusza, Krzyżówka --------- 21:29
Klęczany --------- 21:33
Zagórzany, Kościół --------- 21:36
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 21:41
Gorlice, Biecka Forest --------- 21:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt