Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 12:10
Rzepiennik Biskupi --------- 12:16
Binarowa --------- 12:22
Rożnowice, Kościół --------- 12:27
Biecz, Rynek --------- 12:43
Libusza, Krzyżówka --------- 12:49
Klęczany --------- 12:53
Zagórzany, Kościół --------- 12:56
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 13:01
Gorlice, Biecka Forest --------- 13:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt