Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 8:50
Rzepiennik Biskupi --------- 8:56
Rożnowice, Kościół --------- 9:07
Binarowa --------- 9:12
Biecz, Rynek --------- 9:23
Libusza, Krzyżówka --------- 9:29
Klęczany --------- 9:33
Zagórzany, Kościół --------- 9:36
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 9:41
Gorlice, Biecka Forest --------- 9:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt