Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 6:50
Rzepiennik Biskupi --------- 6:56
Rożnowice, Kościół --------- 7:07
Binarowa --------- 7:12
Biecz, Rynek --------- 7:23
Libusza, Krzyżówka --------- 7:23
Klęczany --------- 7:33
Zagórzany, Kościół --------- 7:33
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 7:41
Gorlice, Biecka Forest --------- 7:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt