Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 5:37
Rzepiennik Biskupi --------- 5:43
Rożnowice, Kościół --------- 5:54
Binarowa --------- 5:59
Biecz, Rynek --------- 6:10
Libusza, Krzyżówka --------- 6:16
Klęczany --------- 6:20
Zagórzany, Kościół --------- 6:23
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 6:28
Gorlice, Biecka Forest --------- 6:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt