Trasa: Rzepiennik Strzyżewski - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Strzyżewski, Urząd Gminy 00.00 km 4:50
Rzepiennik Biskupi --------- 4:56
Rożnowice, Kościół --------- 5:07
Binarowa --------- 5:10
Biecz, Rynek --------- 5:23
Libusza, Krzyżówka --------- 5:29
Klęczany --------- 5:33
Zagórzany, Kościół --------- 5:36
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 5:41
Gorlice, Biecka Forest --------- 5:43
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w niedziele