Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 17:50
Rożnowice, Kościół --------- 18:02
Binarowa --------- 18:07
Biecz, Rynek --------- 18:18
Libusza, Krzyżówka --------- 18:24
Klęczany --------- 18:28
Zagórzany, Kościół --------- 18:31
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 18:36
Gorlice, Biecka Forest --------- 18:38
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt