Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 15:50
Rożnowice, Kościół --------- 16:01
Binarowa --------- 16:06
Biecz, Rynek --------- 16:17
Libusza, Krzyżówka --------- 16:23
Klęczany --------- 16:27
Zagórzany, Kościół --------- 16:30
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 16:35
Gorlice, Biecka Forest --------- 16:37
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w niedziele