Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 14:40
Rożnowice, Kościół --------- 14:51
Binarowa --------- 14:56
Biecz, Rynek --------- 15:07
Libusza, Krzyżówka --------- 15:13
Klęczany --------- 15:17
Zagórzany, Kościół --------- 15:20
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 15:25
Gorlice, Biecka Forest --------- 15:27
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt