Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 14:18
Rożnowice, Kościół --------- 14:30
Binarowa --------- 14:42
Biecz, Rynek --------- 14:46
Libusza, Krzyżówka --------- 14:52
Klęczany --------- 14:56
Zagórzany, Kościół --------- 14:59
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 15:04
Gorlice, Biecka Forest --------- 15:06
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt