Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 11:10
Rożnowice, Kościół --------- 11:21
Binarowa --------- 11:26
Biecz, Rynek --------- 11:37
Libusza, Krzyżówka --------- 11:43
Klęczany --------- 11:47
Zagórzany, Kościół --------- 11:50
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 11:55
Gorlice, Biecka Forest --------- 11:57
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej