Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 10:17
Rożnowice, Kościół --------- 10:29
Binarowa --------- 10:34
Biecz, Rynek --------- 10:45
Libusza, Krzyżówka --------- 10:51
Klęczany --------- 10:55
Zagórzany, Kościół --------- 10:58
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 11:03
Gorlice, Biecka Forest --------- 11:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt