Trasa: Rzepiennik Biskupi - Gorlice


Przewoźnik: Tranzit




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Rzepiennik Biskupi 00.00 km 6:40
Rożnowice, Kościół --------- 6:51
Binarowa --------- 6:56
Biecz, Rynek --------- 7:07
Libusza, Krzyżówka --------- 7:13
Klęczany --------- 7:17
Zagórzany, Kościół --------- 7:20
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 7:25
Gorlice, Biecka Forest --------- 7:27
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej