Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 15:05
Wierchomla Wielka --------- 15:10
Zubrzyk --------- 15:14
Żegiestów Zdrój --------- 15:20
Andrzejówka --------- 15:25
Milik --------- 15:27
Muszyna, Rynek --------- 15:30
Powroźnik, PKP --------- 15:35
Krynica Zdrój, Dolna --------- 15:38
Krynica Zdrój, Szpital --------- 15:41
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 15:44
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 15:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wigilię