Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 13:25
Wierchomla Wielka --------- 13:30
Zubrzyk --------- 13:34
Żegiestów Zdrój --------- 13:40
Andrzejówka --------- 13:45
Milik --------- 13:47
Muszyna, Rynek --------- 13:50
Powroźnik, PKP --------- 13:55
Krynica Zdrój, Dolna --------- 13:58
Krynica Zdrój, Szpital --------- 14:01
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 14:04
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 14:08
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta