Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 11:45
Wierchomla Wielka --------- 11:50
Zubrzyk --------- 11:54
Żegiestów Zdrój --------- 11:57
Andrzejówka --------- 12:05
Milik --------- 12:07
Muszyna, Rynek --------- 12:10
Powroźnik, PKP --------- 12:15
Krynica Zdrój, Dolna --------- 12:18
Krynica Zdrój, Szpital --------- 12:21
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 12:24
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 12:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt