Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 10:20
Wierchomla Wielka --------- 10:25
Zubrzyk --------- 10:29
Żegiestów Zdrój --------- 10:35
Andrzejówka --------- 10:40
Milik --------- 10:42
Muszyna, Rynek --------- 10:45
Powroźnik, PKP --------- 10:50
Krynica Zdrój, Dolna --------- 10:53
Krynica Zdrój, Szpital --------- 10:56
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 10:59
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 11:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta