Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 9:35
Wierchomla Wielka --------- 9:40
Zubrzyk --------- 9:44
Żegiestów Zdrój --------- 9:50
Andrzejówka --------- 9:55
Milik --------- 9:57
Muszyna, Rynek --------- 10:00
Powroźnik, PKP --------- 10:05
Krynica Zdrój, Dolna --------- 10:08
Krynica Zdrój, Szpital --------- 10:11
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 10:14
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 10:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt