Trasa: Piwniczna Zdrój - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Piwniczna Zdrój, Rynek 00.00 km 8:05
Wierchomla Wielka --------- 8:10
Zubrzyk --------- 8:14
Żegiestów Zdrój --------- 8:17
Andrzejówka --------- 8:25
Milik --------- 8:27
Muszyna, Rynek --------- 8:30
Powroźnik, PKP --------- 8:35
Krynica Zdrój, Dolna --------- 8:38
Krynica Zdrój, Szpital --------- 8:41
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 8:44
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 8:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta