Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 14:25
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 14:37
Świniarsko --------- 14:43
Stadła --------- 14:49
Podegrodzie --------- 14:53
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 14:55
Olszana, Szkoła --------- 15:04
Jastrzębie, Szkoła --------- 15:11
Młyńczyska --------- 15:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty