Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 15:30
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 15:42
Świniarsko --------- 15:53
Stadła --------- 15:54
Podegrodzie --------- 15:58
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 16:00
Olszana, Szkoła --------- 16:09
Jastrzębie, Szkoła --------- 16:16
Młyńczyska --------- 16:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt