Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 7:05
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 7:17
Świniarsko --------- 7:23
Stadła --------- 7:29
Podegrodzie --------- 7:33
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 7:35
Olszana, Szkoła --------- 7:44
Jastrzębie, Szkoła --------- 7:51
Młyńczyska --------- 7:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt