Trasa: Nowy Sącz - Kokuszka


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:40
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 11:44
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:51
Stary Sącz, Rynek --------- 11:59
Barcice, Kościół --------- 12:06
Rytro, PKP --------- 12:13
Młodów --------- 12:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 12:21
Kokuszka --------- 12:31
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII