Trasa: Nowy Sącz - Kokuszka


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:40
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 6:44
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:51
Stary Sącz, Rynek --------- 6:59
Barcice, Kościół --------- 7:06
Rytro, PKP --------- 7:15
Młodów --------- 7:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:21
Kokuszka --------- 7:31
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII