Trasa: Nowy Sącz - Kokuszka


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:35
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 6:39
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:46
Stary Sącz, Rynek --------- 6:54
Barcice, Kościół --------- 7:01
Rytro, PKP --------- 7:08
Młodów --------- 7:11
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:16
Kokuszka --------- 7:26
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII