Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:15
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 9:19
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 9:26
Stary Sącz, Rynek --------- 9:34
Barcice, Kościół --------- 9:41
Rytro, PKP --------- 9:47
Młodów --------- 9:51
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 9:56
Łomnica Zdrój --------- 10:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt