Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 7:15
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 7:19
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:26
Stary Sącz, Rynek --------- 7:34
Barcice, Kościół --------- 7:41
Rytro, PKP --------- 7:47
Młodów --------- 7:49
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:56
Łomnica Zdrój --------- 8:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta