Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 20:54
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 20:58
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 21:05
Stary Sącz, Rynek --------- 21:13
Barcice, Kościół --------- 21:20
Rytro, PKP --------- 21:26
Młodów --------- 21:30
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 21:35
Łomnica Zdrój --------- 21:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta