Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 7:05
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 7:09
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:16
Stary Sącz, Rynek --------- 7:24
Barcice, Kościół --------- 7:31
Rytro, PKP --------- 7:37
Młodów --------- 7:41
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:46
Łomnica Zdrój --------- 8:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt