Trasa: Nowy Sącz - Łomnica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 19:20
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 19:24
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 19:31
Stary Sącz, Rynek --------- 19:39
Barcice, Kościół --------- 19:46
Rytro, PKP --------- 19:52
Młodów --------- 19:56
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 20:01
Łomnica Zdrój --------- 20:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta