Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 16:05
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 16:09
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 16:12
Stary Sącz, Rynek --------- 16:18
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 16:28
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 16:34
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 16:42
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 16:48
Zarzecze, Folwark --------- 16:52
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII