Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:55
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 13:59
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:02
Stary Sącz, Rynek --------- 14:08
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 14:18
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 14:24
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 14:32
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:38
Zarzecze, Folwark --------- 14:42
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII