Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 12:05
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 12:09
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:12
Stary Sącz, Rynek --------- 12:18
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 12:28
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 12:34
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 12:42
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 12:48
Zarzecze, Folwark --------- 12:52
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w dni nauki szkolnej