Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:45
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 11:49
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:52
Stary Sącz, Rynek --------- 11:58
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 12:08
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 12:14
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 12:22
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 12:28
Zarzecze, Folwark --------- 12:32
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII