Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:10
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 9:14
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 9:17
Stary Sącz, Rynek --------- 9:23
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 9:39
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 9:47
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 9:53
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:53
Zarzecze, Folwark --------- 9:57
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII