Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 8:30
Nowy Sącz, ul. Węgierska - ZUS --------- 8:37
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:37
Stary Sącz, Rynek --------- 8:43
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 8:53
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 8:59
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 9:07
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:13
Zarzecze, Folwark --------- 9:17
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII