Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:00
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 14:02
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:09
Stary Sącz, Rynek --------- 14:15
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 14:25
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 14:31
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 14:39
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:45
Zarzecze, Folwark --------- 14:49
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII