Trasa: Nowy Sącz - Zarzecze


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:10
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 11:12
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:19
Stary Sącz, Rynek --------- 11:25
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 11:35
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 11:41
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 11:49
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 11:55
Zarzecze, Folwark --------- 11:59
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII