Trasa: Nowy Sącz - Zakopane


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Stary Sącz, Rynek 00.00 km 15:17
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 15:23
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 15:28
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 15:40
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 15:44
Krościenko, Rynek --------- 16:05
Nowy Targ, Dworzec Autobusowy --------- 16:40
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:40
Szaflary --------- 16:49
Biały Dunajec --------- 16:56
Zakopane, Dworzec Autobusowy --------- 17:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII