Trasa: Nowy Sącz - Zakopane


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:05
Stary Sącz, Rynek --------- 9:17
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 9:23
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 9:28
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 9:40
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:44
Krościenko, Rynek --------- 10:05
Nowy Targ, Dworzec Autobusowy --------- 10:38
Szaflary --------- 10:49
Biały Dunajec --------- 10:56
Zakopane, Dworzec Autobusowy --------- 11:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII